Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

100 ihale · 5 aktif · 95 pasif · ŞANLIURFA · VİRANŞEHİR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

VİRANŞEHİR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -6 (önceki aya göre)
0 5 10 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 3 ihale Ara 24 · 3 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 1 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 0 ihale Haz 25 Tem 25 · 3 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 3 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 4 ihale Ara 25 · 1 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 3 ihale Haz 26 · 5 ihale Haz 26 Tem 26 · 3 ihale Ağu 26 · 10 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 4 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
BİNA BAKIM ONARIM YAPIM İŞİ
2026/1586425 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 18.09.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1586425
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
BİLGİSAYAR MAL ALIMI
2026/1557032 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36) · 10.09.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36)
2026/1557032
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Şanlıurfa İli Viranşehir İlçesi Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşimdeki 709 Ortaöğretim(Lise) Öğrencilerinin 6 Taşıma Merkezi (Lise taşıma merkezlerine bağlı tüm liseler dahil) Okula 54 Hat ( Araç) İle 168 İş Günü Taşınması İşi
2026/1507196 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VİRANŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 04.09.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VİRANŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1507196
04.09.2026
1 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
ASFALT (BİMDER TABAKASI) YOL YAPIMI
2026/1461877 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 04.09.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1461877
04.09.2026
1 gün kaldı
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
SIHHİ TESİSAT VE PARK BAHÇE MALZEMESİ MAL ALIMI
2026/1493926 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36) · 28.08.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36)
2026/1493926
28.08.2026
6 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA İhale İptal Edilmiş
İLÇENİN KARINCA MAHALLESİ 0 ADA 12 PARSELDE BULUNAN TAŞ KIRMA TESİSİ İÇİN ORTA GERİLİM ELEKTRİK ÇEKİLME YAPIMI
2026/1456048 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 26.08.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1456048
26.08.2026
8 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
SALON TİPİ KLİMA MAL ALIMI
2026/1358372 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36) · 24.08.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36)
2026/1358372
24.08.2026
10 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA İhale İptal Edilmiş
SAHİPSİZ HAYVAN EVİ SOĞUK HAVA DEPOSU VE VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İÇİN SOĞUK ODA YAPIMI
2026/1457201 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36) · 20.08.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36)
2026/1457201
20.08.2026
14 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale İptal Edilmiş
BİLGİSAYAR MAL ALIMI
2026/1327359 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36) · 17.08.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36)
2026/1327359
17.08.2026
17 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA İhale İptal Edilmiş
VİRANŞEHİR İLÇESİ KIRSAL KARINCA MAHALLESİ SINIRINDA 1 ADET TAŞ KIRMA ELEME TESİSİ YAPIMI (0 ADA 12 PARSEL)
2026/1420142 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 12.08.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1420142
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Şanlıurfa İli Viranşehir İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 5695 İlköğretim(Temel Eğitim) Öğrencilerinin 55 Taşıma Merkezi Okula 424 Hat( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1250367 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VİRANŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 12.08.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VİRANŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1250367
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Şanlıurfa İli Viranşehir İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 270 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 15 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 31 Hat( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1240197 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VİRANŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 10.08.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VİRANŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1240197
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale İptal Edilmiş
SALON TİPİ KLİMA MAL ALIMI
2026/1241482 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36) · 03.08.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36)
2026/1241482
03.08.2026
31 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA İhale İptal Edilmiş
ASFALT (BİNDER TABAKASI) BSK (BİTÜMLÜ SICAK KARIŞIMI) YOL YAPIM İŞİ
2026/1207266 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 03.08.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1207266
03.08.2026
31 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
996214 Adet Ücretsiz Ders Kitaplarının Tasnif Edilmesi, Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı Tüm Resmi ve Özel Okullara Dağıtılması Okullarda Öğrenci Ve Öğretmenlerin Kullanımına Hazır Hale Getirilmesi İşi Hizmeti Alımı
Yüklenici: ÇAĞLAYAN ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI TURİZM NAKLİYAT PETROL TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,200,000.00 TRY
2026/1353976 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VİRANŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 24.07.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VİRANŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1353976
24.07.2026
41 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ERİŞKİN KÖPEK MAMA ALIMI
Yüklenici: FUTPET EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,799,999.50 TRY
2026/1096362 · VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 14.07.2026
VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1096362
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA Sözleşme İmzalanmış
İLÇE MERKEZİ ŞIRNAK, YENİŞEHİR,EMİROĞLU VE ŞARKPINAR MAHALLESİNE 4 ADET PARK YAPIMI
2026/1095176 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 13.07.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1095176
13.07.2026
52 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARAÇ VE İŞ MAKİNELERİ İÇİN 81 KALEM LASTİK MAL
Yüklenici: KAYALAS OTOMOTİV TARIM PETROL TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,198,920.00 TRY
2026/1085847 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36) · 19.06.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36)
2026/1085847
19.06.2026
76 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1000 ADET SEDİR MAL
Yüklenici: EMİN BİLİŞİM İNŞAAT TEMİZLİK MOBİLYA KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,850,000.00 TRY
2026/822254 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36) · 05.06.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (36)
2026/822254
05.06.2026
90 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DUVAR YAPIM
Yüklenici: ABDULLAH ÜÇEŞ · 21,250,000.00 TRY
2026/953167 · VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 05.06.2026
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/953167
05.06.2026
90 gün geçti