Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.413 ihale · 56 aktif · 1.357 pasif · ŞIRNAK · ŞIRNAK MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ŞIRNAK MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -19 (önceki aya göre)
0 27 53 Eki 24 · 33 ihale Eki 24 Kas 24 · 50 ihale Ara 24 · 39 ihale Ara 24 Oca 25 · 27 ihale Şub 25 · 31 ihale Şub 25 Mar 25 · 44 ihale Nis 25 · 33 ihale Nis 25 May 25 · 53 ihale Haz 25 · 38 ihale Haz 25 Tem 25 · 52 ihale Ağu 25 · 24 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 46 ihale Eki 25 · 48 ihale Eki 25 Kas 25 · 43 ihale Ara 25 · 47 ihale Ara 25 Oca 26 · 20 ihale Şub 26 · 16 ihale Şub 26 Mar 26 · 20 ihale Nis 26 · 37 ihale Nis 26 May 26 · 45 ihale Haz 26 · 45 ihale Haz 26 Tem 26 · 50 ihale Ağu 26 · 41 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 22 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
9 KALEM MALZEME ALIMI
2026/1552706 · KASRİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 22.09.2026
KASRİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1552706
22.09.2026
19 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Şırnak Cizre İlçe Stadyumu gerçekleştirmek üzere 3000 Kişilik Tribün ve Saha Aydınlatma Sistemi Yapım İşi
2026/1600975 · ŞIRNAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 21.09.2026
ŞIRNAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1600975
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale ŞIRNAK İhale İptal Edilmiş
Belediyemizce Akaryakıt Ürünleri Satın Alım İşi
2026/1563848 · ŞIRNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (131) · 18.09.2026
ŞIRNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (131)
2026/1563848
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Şırnak İl ve İlçe Köyleri Köylerinde kullanılmak üzere Drenaj, Sulama ve Kanalizasyon Boruları Mal Alım İşi
2026/1575153 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 14.09.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1575153
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Şırnak İli Silopi İlçesi Dicle Mah 16 Derslik İlkokul Yapım İşi
2026/1539822 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 11.09.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1539822
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Belediyemizce Akaryakıt Ürünü Satın Alım İşi
2026/1552330 · KASRİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 11.09.2026
KASRİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1552330
11.09.2026
8 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Şırnak İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Hizmet Binasının İç-Dış Cepheler ve Çatı Bakım Onarım İşi
2026/1553962 · ŞIRNAK İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 10.09.2026
ŞIRNAK İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/1553962
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 33 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
2026/1573289 · ŞIRNAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 10.09.2026
ŞIRNAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1573289
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Şırnak Merkez Kadın Konuk Evi Yapım İşi
2026/1443396 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 09.09.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1443396
09.09.2026
6 gün kaldı
Hizmet e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
HAŞERE İLE MÜCADELE VE İLAÇLAMA HİZMET ALIMI
2026/1553965 · ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (223) · 08.09.2026
ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (223)
2026/1553965
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Şırnak İli Merkez ilçesi Kumçatı Beldesi 16 Derslikli İlkokul Yapım İşi
2026/1522889 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 08.09.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1522889
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İl Müdürlüğümüze bağlı Şırnak Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Spor Salonu Havalandırma Sistemi Bakım Onarım İşi ve Cizre Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Spor Salonu VRF Sistem Bakım Onarım İşi;
2026/1537287 · ŞIRNAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 08.09.2026
ŞIRNAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1537287
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Uludere İlçesi Pençe Kaplan Üs Bölgesi Kalkahur Doğu-Batı Kullanım Suyu Yapım
2026/1551026 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 07.09.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1551026
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Belediyemizce İhtiyaç Duyulan 15 Kalemden Oluşan Su Sayacı ve Sayaç Aparatları Malzemeleri Satın Alım İşi
2026/1563405 · ŞIRNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (131) · 07.09.2026
ŞIRNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (131)
2026/1563405
07.09.2026
4 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Şırnak İl Cizre İlçesi Organize Sanayi Foseptik Yapım İşi
2026/1552296 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 04.09.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1552296
04.09.2026
1 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SİLOPİ DEVLET HASTANESİ YOĞUN BAKIM YAPIMI-TADİLAT İŞİ
2026/1521793 · ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (223) · 04.09.2026
ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (223)
2026/1521793
04.09.2026
1 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Şırnak İli Beytüşşebap İlçesine Bağlı Pirinçli Köyü İçme Suyu Hattı Yapım İşi
2026/1519795 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 03.09.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1519795
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Şırnak İli 48 Tug Komutanlığı Sorumluluk Sahasında bulunan ANDAÇ ve KOPKİ Üs Bölgeleri Sondaj bağlantı Yapım İşi
2026/1549772 · ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466) · 03.09.2026
ŞIRNAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (466)
2026/1549772
03.09.2026
Bugün
Hizmet e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
1 YILLIK VENTİLATÖR CİHAZLARININ BAKIM ONARIMI BAKIM KİTLERİ DAHİL
2026/1457616 · ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (47) · 03.09.2026
ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (47)
2026/1457616
03.09.2026
Bugün
Hizmet e-İhale ŞIRNAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
PUAN SONUÇ KARŞILIĞI LABORATUVAR HİZMET ALIMI (BİYOKİMYA KARDİYAK-HEMOGRAM - KAN GAZI - İDRAR - KAN GRUPLAMA - KAN KÜLTÜRÜ-KOAGÜLASYON-DIŞ LABORATUVAR))
2026/1415926 · ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (223) · 02.09.2026
ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (223)
2026/1415926
02.09.2026
1 gün geçti