Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

72 ihale · 1 aktif · 71 pasif · SİVAS · ŞARKIŞLA Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ŞARKIŞLA — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -5 (önceki aya göre)
0 3 6 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 3 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 2 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 4 ihale Ağu 25 · 2 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 3 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 1 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 4 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 3 ihale Nis 26 May 26 · 3 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 6 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Mal e-İhale SİVAS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SOLVENT BAZLI BEYAZ VE SARI RENKLİ SOĞUK YOL ÇİZGİ BOYASI VE CAM KÜRECİĞİ MAL ALIMI
2026/1552492 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 04.09.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/1552492
04.09.2026
1 gün kaldı
Mal e-İhale SİVAS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KOAGULANT, POLİELEKTROLİT VE SODYÜM KLORÜR
2026/1375256 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 20.08.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/1375256
20.08.2026
14 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
4 ADET TAZİYE YERİ VE 1 ADET YAYA KÖPRÜSÜ
2026/1327802 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 20.08.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/1327802
20.08.2026
14 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma İşi
2026/1323795 · SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞARKIŞLA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 18.08.2026
SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞARKIŞLA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1323795
18.08.2026
16 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
AKARYAKIT
2026/1306089 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 18.08.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/1306089
18.08.2026
16 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sözleşme İmzalanmış
Kireç Taşı (kalker) 0,5mm Cinsi Kırmataş- Agrega malzeme alımı
2026/1332820 · CEMEL BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 12.08.2026
CEMEL BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1332820
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış
2026-2027 SİVAS İLİ ŞARKIŞLA İLÇESİ TEMEL EĞİTİM TAŞIMA İŞİ
2026/1231806 · SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞARKIŞLA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 04.08.2026
SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞARKIŞLA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1231806
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2016 MODEL MANUEL ŞANZIMAN İKİNCİ EL ŞASİ KAMYON ALIMI
Yüklenici: CELİL NAKLİYAT, OTO ALIM SATIM, AKARYAKIT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,150,000.00 TRY
2026/1220438 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 22.07.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/1220438
22.07.2026
43 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
FREZE MAKİNESİ İLE ASFALT KAZISI YAPIMI VE İDARE MALI BİTÜMLÜ SICAK KARIŞIM (BSK) ASFALTIN SERİMİ, SIKIŞTIRILMASI
Yüklenici: ULUOCAK NAKLİYAT ASFALT İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 5,490,000.00 TRY
2026/1056960 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 02.07.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/1056960
02.07.2026
63 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GASİLHANE VE MESCİT, UMUMİ WC, DEPO
Yüklenici: ODACI GRUP İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK MİMARLIK TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,984,491.57 TRY
2026/860835 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 03.06.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/860835
03.06.2026
92 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
CENAZE NAKİL ARACI VE TAZİYE KARAVANI ALIMI
Yüklenici: ERCİYES HİZMET ARAÇLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 898,000.00 TRY
2026/744228 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 14.05.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/744228
14.05.2026
112 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BETON KİLİTLİ PARKE VE BEGONİT TAŞI İLE KALDIRIM VE YOL YAPIMI
Yüklenici: OSEM İNŞAAT TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 21,000,000.00 TRY
2026/734103 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 12.05.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/734103
12.05.2026
114 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 ADET 2026 MODEL(16+1 MANUEL VİTES) DELÜXE DONANIM MİNİBÜS ALIMI
Yüklenici: ERÜNALİ OTOMOTİV PETROL TURİZM İNŞAAT NAKLİYE GIDA TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,198,000.00 TRY
2026/706049 · CEMEL BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 07.05.2026
CEMEL BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/706049
07.05.2026
119 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 MODEL 4x2 YATAKLI KABİN, OTOMATİK VİTES,RETARDERLİ İKİNCİ EL ÇEKİCİ
Yüklenici: METİN TAŞIT ARAÇLARI TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 2,920,000.00 TRY
2026/556588 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 17.04.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/556588
17.04.2026
139 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
KESİMHANE
Yüklenici: ODACI GRUP İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK MİMARLIK TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 50,913,115.81 TRY
2026/429767 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 06.04.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/429767
06.04.2026
150 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS İhale İptal Edilmiş
İÇME SUYU ARITMA TESİSİ KUM FİLTRE REVİZYONU VE YAŞAM HATTI İŞİ (MONTAJ DAHİL)
2026/404885 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 01.04.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/404885
01.04.2026
155 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İKİNCİ EL VİDANJÖR ALIMI
Yüklenici: DOĞUPINAR İNŞAAT OTOMOTİV ORMAN ÜRÜNLERİ TARIM HAYVANCILIK GIDA TEMİZLİK NAKLİYAT TURİZM İMALAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.200.000,00 TRY
2026/328145 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 09.03.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/328145
09.03.2026
178 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KİREÇ TAŞI (KALKER) CİNSİ KIRMATAŞ-AGREGA
Yüklenici: ÇEVİK İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK İNŞAAT MALZEMELERİ TAŞIMACILIK AKARYAKIT MOBİLYA HAYVANCILIK GIDA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM TEKSTİL MADENCİLİK HAZIR BETON TİCARET İTHALAT İHRACAT VE İMALAT SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 6,998,000.00 TRY
2026/142551 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 25.02.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/142551
25.02.2026
190 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
CANLI HAYVAN PAZARI VE DİĞER BİRİMLER ÇATI TADİLATI VE KAPI YAPIMI
Yüklenici: ENES AĞCA · 4,394,140.00 TRY
2026/184329 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 23.02.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/184329
23.02.2026
192 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS İhale İptal Edilmiş
Kesimhane
2026/108758 · ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (41) · 18.02.2026
ŞARKIŞLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (41)
2026/108758
18.02.2026
197 gün geçti