Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

213 ihale · 2 aktif · 211 pasif · ZONGULDAK · ÇAYCUMA Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÇAYCUMA — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -4 (önceki aya göre)
0 6 11 Eki 24 · 6 ihale Eki 24 Kas 24 · 5 ihale Ara 24 · 2 ihale Ara 24 Oca 25 · 5 ihale Şub 25 · 6 ihale Şub 25 Mar 25 · 9 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 3 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 3 ihale Ağu 25 · 7 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 6 ihale Eki 25 · 4 ihale Eki 25 Kas 25 · 6 ihale Ara 25 · 6 ihale Ara 25 Oca 26 · 9 ihale Şub 26 · 4 ihale Şub 26 Mar 26 · 7 ihale Nis 26 · 11 ihale Nis 26 May 26 · 4 ihale Haz 26 · 9 ihale Haz 26 Tem 26 · 4 ihale Ağu 26 · 5 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Yol Kaplama Malzemeleri
2026/1517085 · SALTUKOVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (4) · 11.09.2026
SALTUKOVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (4)
2026/1517085
11.09.2026
8 gün kaldı
Hizmet e-İhale ZONGULDAK İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Zonguldak İli Çaycuma İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 2458 İlköğretim Öğrencisinin 33 Taşıma Merkezi Okula 33 (Kısım) Hat 197 ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1298467 · ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42) · 20.08.2026
ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42)
2026/1298467
20.08.2026
14 gün geçti
Hizmet e-İhale ZONGULDAK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Zonguldak İli Çaycuma İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 217 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 16 Taşıma Merkezi Okula 31 (Kısım) Hat ve 31 Araç İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1299801 · ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42) · 19.08.2026
ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42)
2026/1299801
19.08.2026
15 gün geçti
Hizmet ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
sıcak öğle yemeği hazırlanması, dağıtımı ve sonrası temizlik işleri yapılması işi hizmeti alımı
Yüklenici: ÇAYCUMA ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ · 6,470,200.00 TRY
2026/1547449 · ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42) · 17.08.2026
ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42)
2026/1547449
17.08.2026
17 gün geçti
Yapım e-İhale ZONGULDAK İhale İptal Edilmiş
ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ SİSTEM ODASI YAPIMI, YAPISAL KABLOLAMA VE DEPOLAMA KAPASİTESİ ARTIRIMI
2026/1397125 · ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (27) · 07.08.2026
ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (27)
2026/1397125
07.08.2026
27 gün geçti
Yapım e-İhale ZONGULDAK Sözleşme İmzalanmış
Futbol Sahası Çevresi Yol Yapılması İşi
2026/1329295 · KARAPINAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ ŞEFLİĞİ (6) · 04.08.2026
KARAPINAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ ŞEFLİĞİ (6)
2026/1329295
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇÖP KONTEYNERİ
Yüklenici: TEKSİN KONTEYNER VE GALVANİZ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 997,600.00 TRY
2026/1370884 · ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 27.07.2026
ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1370884
27.07.2026
38 gün geçti
Yapım e-İhale ZONGULDAK İhale İptal Edilmiş
ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ SİSTEM ODASI YAPIMI, YAPISAL KABLOLAMA VE DEPOLAMA KAPASİTESİ ARTIRIMI
2026/1203499 · ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (27) · 20.07.2026
ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (27)
2026/1203499
20.07.2026
45 gün geçti
Hizmet e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çaycuma İlçesi Merkez Mahalleleri, Belde ve Köylerinde İkamet Eden İhtiyaç Sahibi 1020 Aileye Dağıtılmak Üzere Toplam 867 Ton Kömürün Adreslere Nakliyesi ve Teslim Edilmesi Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: WORK KURUMSAL HİZMETLER VE ORGANİZASYON LİMİTED ŞİRKETİ · 1,126,233.00 TRY
2026/1169806 · ÇAYCUMA KAYMAKAMLIĞI ÇAYCUMA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (7) · 13.07.2026
ÇAYCUMA KAYMAKAMLIĞI ÇAYCUMA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (7)
2026/1169806
13.07.2026
52 gün geçti
Mal e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çelik Konstrüksiyon
Yüklenici: METAŞ SERACILIK TARIM ÜRÜNLERİ ZİRAİ İLAÇ VE KİMYEVİ MADDE ENERJİ SİSTEMLERİ VE HİZMET ORGANİZASYONU İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,200,000.00 TRY
2026/1199530 · ÇAYBEL İMAR İNŞAAT KÜLTÜR TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 02.07.2026
ÇAYBEL İMAR İNŞAAT KÜLTÜR TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/1199530
02.07.2026
63 gün geçti
Yapım e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF ÇAPLARDA KORUGE BORU TEMİN EDİLMESİ VE DÖŞENMESİ, MUAYENE BACASI TEMİN EDİLMESİ VE TEŞKİL EDİLMESİ VE YÖNLENDİRİLEBİLİR YATAY SONDAJ İŞLERİ
Yüklenici: AYSA MADEN ENERJİ VE İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ, ÖZ KOZLU İNŞAAT NAKLİYE ORMAN ÜRÜNLERİ GIDA VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 24,899,700.00 TRY
2026/1005337 · ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 24.06.2026
ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/1005337
24.06.2026
71 gün geçti
Mal e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
14 KALEM DEMİRBAŞ
Yüklenici: ETT ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI VE SOĞUTMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,745,416.62 TRY
2026/1091898 · ZONGULDAK İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ÇAYCUMA İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 22.06.2026
ZONGULDAK İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ÇAYCUMA İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1091898
22.06.2026
73 gün geçti
Mal e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ERP YAZILIMI
Yüklenici: ERAH TEKNOLOJİ MARKET E-DÖNÜŞÜM İLETİŞİM GÜVENLİK SİSTEMLERİ ENERJİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 968,054.00 TRY
2026/1017418 · ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 15.06.2026
ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/1017418
15.06.2026
80 gün geçti
Mal e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Ebatlarda Beton Parke Taşı
Yüklenici: EKON TAAHHÜT İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 13,947,100.00 TRY
2026/901132 · ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 11.06.2026
ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/901132
11.06.2026
84 gün geçti
Mal e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KIRMA MICIR, KUM VE FİLLER MALZEME
Yüklenici: EKON TAAHHÜT İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 7,947,062.50 TRY
2026/900658 · ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 11.06.2026
ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/900658
11.06.2026
84 gün geçti
Yapım e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF BETON PARKE, BORDÜR TAŞI, GÖRME ENGELLİ TAKİP VE DİKKAT TAŞI DÖŞENMESİ
Yüklenici: MEHMET ÖZTÜRK · 6,847,500.00 TRY
2026/962753 · ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 10.06.2026
ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/962753
10.06.2026
85 gün geçti
Mal e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAHVE, BİTKİ ÇAYI ve İÇECEK HAZIRLAMA ÜRÜNLERİ
Yüklenici: REYA ENDÜSTRİYEL MUTFAK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,294,225.00 TRY
2026/996886 · ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 05.06.2026
ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/996886
05.06.2026
90 gün geçti
Mal e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF SINIF, CİNS, EBATLARDA KERESTE VE KONTRPLAK MALZEMESİ
Yüklenici: ÇAYBEL İMAR İNŞAAT KÜLTÜR TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 2,384,665.00 TRY
2026/968004 · ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 05.06.2026
ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/968004
05.06.2026
90 gün geçti
Yapım e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AMELİYATHANE STERİLİZASYON ÜNİTESİ SU ARITMA SİSTEMİ
Yüklenici: RİVA MÜHENDİSLİK SU ARITMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 379,500.00 TRY
2026/879606 · ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (27) · 02.06.2026
ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (27)
2026/879606
02.06.2026
93 gün geçti
Mal e-İhale ZONGULDAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme Ek
KURTARMA EKİPMANLARI
Yüklenici: CR ULUSLARARASI KURTARMA VE EMNİYET EKİPMANLARI İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ · 2,974,600.00 TRY
2026/888116 · ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 15.05.2026
ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/888116
15.05.2026
111 gün geçti