| İKN | : | 2025/993656 |
| 1-İdarenin | ||
| a) Adı | : | KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ |
| b) Adresi | : | TEPE MAH. TAHSİN ATEŞ SOKAK HÜKÜMET KONAĞI KAT:1 52700 KORGAN/ORDU KORGAN/ORDU |
| c) Telefon ve faks numarası | : | 04526712276 - 4526712394 |
| ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası | : | https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ |
| a) Adı | : | Korgan İlçesinde 2025-2026 Eğitim-Öğretim Yılında Taşımalı (129 Araç ve Güzergah ile 184 gün )Temel Eğitim Okulu Kapsamına Alınan Öğrencilerin Bulundukları Yerleşim Yerinden Taşıma Merkezi Okullara Günübirlik Taşınması Hizmeti Alımı İşi |
| b) Niteliği, türü ve miktarı | : | Millî Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği kapsamında Ordu ili Korgan ilçesinde bulunan taşımalı eğitim kapsamındaki ilköğretim öğrencilerinin taşıma merkezi okullara 129 araç ile 184 iş günü taşınması hizmet alımı işi Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. |
| c) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Taşıma kapsamındaki taşıma merkezi okullar: 1. Çayırkent Şehit Nevzat Çatık İlkokulu 2. Çayırkent Şehit Nevzat Çatık Ortaokulu 3. Çayırkent Aşağıoba İlkokulu 4. Çiftlik İlkokulu/Ortaokulu 5. Tepalan İlkokulu 6. Tepealan Ortaokulu 7. Yenipınar Prof. Dr. Mahmut Esad Coşan İlkokulu 8. Yenipınar Prof. Dr. Mahmut Esad Coşan Ortaokulu 9. Çamlı 75.Yıl İlkokulu/Ortaokulu 10. Korgan İlkokulu 11. Tepe Abaz İlkokulu 12. Belalan Yolağzı İlkokulu 13. Atatürk İlkokulu 14. Sarıalıç İlkokulu 15. Korgan Ortaokulu |
| ç) Süresi/teslim tarihi | : | İşe başlama tarihi 08.09.2025, işin bitiş tarihi 26.06.2026 |
| d) İşe başlama tarihi | : | 08.09.2025 |
| a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati | : | 07.08.2025 - 12:30 |
| b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres) | : | Korgan Kaymakamlığı Toplantı Salonu |
| 4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler: |
| İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir. |
| 4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler: |
| 4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler: |
|
Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin
% 25
oranından az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler
veya teknolojik ürün deneyim belgesi. |
| 4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler: |
| 4.4.1. a) Kamuda yapılmış her türlü öğrenci taşıma işi. c) Kamu ve/veya özel sektörde yapılmış her türlü personel taşıma işi. |
| İhale kayıt numarası | : | 2025/993656 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 07.08.2025 |
| b) Türü | : | Hizmet alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 33.019.613,86 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 8.120.225,63 TRY |
| 2- İhale konusu hizmetin | ||
| a) Adı | : | KORGAN İLÇESİNDE 2025-2026 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA TAŞIMALI (129 ARAÇ VE GÜZERGAH İLE 184 GÜN )TEMEL EĞİTİM OKULU KAPSAMINA ALINAN ÖĞRENCİLERİN BULUNDUKLARI YERLEŞİM YERİNDEN TAŞIMA MERKEZİ OKULLARA GÜNÜBİRLİK TAŞINMASI HİZMETİ ALIMI İŞİ |
| b) Yapılacağı yer | : | Taşıma kapsamındaki taşıma merkezi okullar: 1. Çayırkent Şehit Nevzat Çatık İlkokulu 2. Çayırkent Şehit Nevzat Çatık Ortaokulu 3. Çayırkent Aşağıoba İlkokulu 4. Çiftlik İlkokulu/Ortaokulu 5. Tepalan İlkokulu 6. Tepealan Ortaokulu 7. Yenipınar Prof. Dr. Mahmut Esad Coşan İlkokulu 8. Yenipınar Prof. Dr. Mahmut Esad Coşan Ortaokulu 9. Çamlı 75.Yıl İlkokulu/Ortaokulu 10. Korgan İlkokulu 11. Tepe Abaz İlkokulu 12. Belalan Yolağzı İlkokulu 13. Atatürk İlkokulu 14. Sarıalıç İlkokulu 15. Korgan Ortaokulu |
| c) Süresi | : | 08.09.2025 - 26.06.2026 |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 6 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 2 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 2 |
| d) Yerli istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmamıştır |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 01.09.2025 |
| b) Bedeli | : | 7.854.408,00 TRY |
| c) Süresi | : | 08.09.2025 - 26.06.2026 |
| d) Yüklenici | : | ÇAĞLAN TOPLU TAŞIMACILIK HAYVANCILIK İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | ,Merkez Sokak,Dış Kapı No: 90 KORGAN/ORDU KORGAN/ORDU |
| İhale kayıt numarası | : | 2025/993656 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 07.08.2025 |
| b) Türü | : | Hizmet alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 33.019.613,86 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 7.309.659,13 TRY |
| 2- İhale konusu hizmetin | ||
| a) Adı | : | KORGAN İLÇESİNDE 2025-2026 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA TAŞIMALI (129 ARAÇ VE GÜZERGAH İLE 184 GÜN )TEMEL EĞİTİM OKULU KAPSAMINA ALINAN ÖĞRENCİLERİN BULUNDUKLARI YERLEŞİM YERİNDEN TAŞIMA MERKEZİ OKULLARA GÜNÜBİRLİK TAŞINMASI HİZMETİ ALIMI İŞİ |
| b) Yapılacağı yer | : | Taşıma kapsamındaki taşıma merkezi okullar: 1. Çayırkent Şehit Nevzat Çatık İlkokulu 2. Çayırkent Şehit Nevzat Çatık Ortaokulu 3. Çayırkent Aşağıoba İlkokulu 4. Çiftlik İlkokulu/Ortaokulu 5. Tepalan İlkokulu 6. Tepealan Ortaokulu 7. Yenipınar Prof. Dr. Mahmut Esad Coşan İlkokulu 8. Yenipınar Prof. Dr. Mahmut Esad Coşan Ortaokulu 9. Çamlı 75.Yıl İlkokulu/Ortaokulu 10. Korgan İlkokulu 11. Tepe Abaz İlkokulu 12. Belalan Yolağzı İlkokulu 13. Atatürk İlkokulu 14. Sarıalıç İlkokulu 15. Korgan Ortaokulu |
| c) Süresi | : | 08.09.2025 - 26.06.2026 |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 6 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 2 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 2 |
| d) Yerli istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmamıştır |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 01.09.2025 |
| b) Bedeli | : | 7.091.544,00 TRY |
| c) Süresi | : | 08.09.2025 - 26.06.2026 |
| d) Yüklenici | : | KORUGAN İNŞAAT KIRTASİYE GIDA TEMİZLİK TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE TIBBI MALZEME GAYRI MENKUL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | Dip Mahallesi,Merkez Cami Altı,Dış Kapı No:5 KORGAN/ORDU KORGAN/ORDU |
| İhale kayıt numarası | : | 2025/993656 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 07.08.2025 |
| b) Türü | : | Hizmet alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 33.019.613,86 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 9.423.789,88 TRY |
| 2- İhale konusu hizmetin | ||
| a) Adı | : | KORGAN İLÇESİNDE 2025-2026 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA TAŞIMALI (129 ARAÇ VE GÜZERGAH İLE 184 GÜN )TEMEL EĞİTİM OKULU KAPSAMINA ALINAN ÖĞRENCİLERİN BULUNDUKLARI YERLEŞİM YERİNDEN TAŞIMA MERKEZİ OKULLARA GÜNÜBİRLİK TAŞINMASI HİZMETİ ALIMI İŞİ |
| b) Yapılacağı yer | : | Taşıma kapsamındaki taşıma merkezi okullar: 1. Çayırkent Şehit Nevzat Çatık İlkokulu 2. Çayırkent Şehit Nevzat Çatık Ortaokulu 3. Çayırkent Aşağıoba İlkokulu 4. Çiftlik İlkokulu/Ortaokulu 5. Tepalan İlkokulu 6. Tepealan Ortaokulu 7. Yenipınar Prof. Dr. Mahmut Esad Coşan İlkokulu 8. Yenipınar Prof. Dr. Mahmut Esad Coşan Ortaokulu 9. Çamlı 75.Yıl İlkokulu/Ortaokulu 10. Korgan İlkokulu 11. Tepe Abaz İlkokulu 12. Belalan Yolağzı İlkokulu 13. Atatürk İlkokulu 14. Sarıalıç İlkokulu 15. Korgan Ortaokulu |
| c) Süresi | : | 08.09.2025 - 26.06.2026 |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 6 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 2 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 2 |
| d) Yerli istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmamıştır |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 01.09.2025 |
| b) Bedeli | : | 9.147.744,00 TRY |
| c) Süresi | : | 08.09.2025 - 26.06.2026 |
| d) Yüklenici | : | KORUGAN İNŞAAT KIRTASİYE GIDA TEMİZLİK TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE TIBBI MALZEME GAYRI MENKUL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | Dip Mahallesi,Merkez Cami Altı,Dış Kapı No:5 KORGAN/ORDU KORGAN/ORDU |