| İhale Kayıt Numarası (İKN) | : | 2025/1268274 |
| 1- İdarenin | ||
| 1.1. Adı | : | KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ |
| 1.2. Adresi | : | TEPE MAH. TAHSİN ATEŞ SOKAK HÜKÜMET KONAĞI KAT:1 52700 KORGAN/ORDU KORGAN/ORDU |
| 1.3. Telefon numarası | : | 04526712276 |
| 1.4. İhale dokümanının görülebileceği ve indirilebileceği internet sayfası | : | https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ |
| 2.1. Tarih ve Saati | : | 18.09.2025 - 11:00 |
| 2.2. Yapılacağı (e-tekliflerin açılacağı) adres | : | Korgan Kaymakamlığı Toplantı Salonu |
| 3.1 Adı | : | Korgan İlçesinde 2025-2026 Eğitim-Öğretim Yılında Taşımalı (33 Araç ve Güzergah ile 158 gün )Temel Eğitim Okulu Kapsamına Alınan Öğrencilerin Bulundukları Yerleşim Yerinden Taşıma Merkezi Okullara Günübirlik Taşınması Hizmeti Alımı İşi |
| 3.2. Niteliği, türü ve miktarı | : | Korgan İlçesinde 2025-2026 Eğitim-Öğretim Yılında Taşımalı (33 Araç ve Güzergah ile 158 gün )Temel Eğitim Okulu Kapsamına Alınan Öğrencilerin Bulundukları Yerleşim Yerinden Taşıma Merkezi Okullara Günübirlik Taşınması Hizmeti Alımı İşi Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. |
| 3.3. Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Taşıma kapsamındaki taşıma merkezi okullar: 1. Çayırkent Şehit Nevzat Çatık Ortaokulu 2. Çiftlik İlkokulu/Ortaokulu 3. Atatürk İlkokulu 4.Çamlı 75. Yıl İlkokulu/Ortaokulu |
| 3.4. Süresi/teslim tarihi | : | İşe başlama tarihi 15.10.2025, işin bitiş tarihi 26.06.2026 |
| 3.5. İşe başlama tarihi | : | 15.10.2025 |
| 4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler: |
| Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir. |
| 4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler: |
| 4.3.1.
Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin
% 25
oranından az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler
veya teknolojik ürün deneyim belgesi. 4.3.1.1. Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere kullanılan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ve 4734 sayılı Kanuna göre yapılacak ihalelere ilişkin sözleşmelerin yürütülmesi konusunda temsile ve yönetime yetkili olan ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicili müdürlükleri veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartların korunduğunu gösteren, e-forma uygun belgenin kullanılması zorunludur. 4.3.1.2. 4734 sayılı Kanun kapsamındaki idarelere taahhüt edilenler dışında yurt dışında gerçekleştirilen işlerden elde edilen iş deneyiminin 13/1/2011 tarihli ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununun 195 inci maddesinin ikinci fıkrası gereğince pay çoğunluğuna dayanarak kurulan şirketler topluluğu ilişkisi içinde kullanılması halinde bu hukuki ilişkiyi ve bu ilişkinin süresini tevsik eden belgelerin sunulması zorunludur. |
| 4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler: |
| 4.4.1. a) Kamuda yapılmış her türlü öğrenci taşıma işi. c) Kamu ve/veya özel sektörde yapılmış her türlü personel taşıma işi. |
| İhale kayıt numarası | : | 2025/1268274 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 18.09.2025 |
| b) Türü | : | Hizmet alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 7.028.265,02 TRY |
| 2- İhale konusu hizmetin | ||
| a) Adı | : | KORGAN İLÇESİNDE 2025-2026 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA TAŞIMALI (33 ARAÇ VE GÜZERGAH İLE 158 GÜN )TEMEL EĞİTİM OKULU KAPSAMINA ALINAN ÖĞRENCİLERİN BULUNDUKLARI YERLEŞİM YERİNDEN TAŞIMA MERKEZİ OKULLARA GÜNÜBİRLİK TAŞINMASI HİZMETİ ALIMI İŞİ |
| b) Yapılacağı yer | : | Taşıma kapsamındaki taşıma merkezi okullar: 1. Çayırkent Şehit Nevzat Çatık Ortaokulu 2. Çiftlik İlkokulu/Ortaokulu 3. Atatürk İlkokulu 4.Çamlı 75. Yıl İlkokulu/Ortaokulu |
| c) Süresi | : | 15.10.2025 - 26.06.2026 |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 3 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 1 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 1 |
| d) Yerli istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmamıştır |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 09.10.2025 |
| b) Bedeli | : | 7.002.402,00 TRY |
| c) Süresi | : | 15.10.2025 - 26.06.2026 |
| d) Yüklenici | : | MALAY TAŞIMACILIK NAKLİYE GIDA TURİZM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | YENİKÖY MAHALLESİ AŞAĞI SK. NO: 17 B KORGAN/ORDU KORGAN/ORDU |