Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.967.541 ihale · 15.915 aktif · 1.951.626 pasif

Son 36 ay ihale trendi

Türkiye geneli — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3.641 (önceki aya göre)
0 5.202 10.404 Eki 23 · 8.796 ihale Eki 23 Kas 23 · 9.727 ihale Ara 23 · 10.135 ihale Oca 24 · 7.467 ihale Oca 24 Şub 24 · 8.024 ihale Mar 24 · 8.994 ihale Nis 24 · 6.281 ihale Nis 24 May 24 · 6.359 ihale Haz 24 · 5.897 ihale Tem 24 · 6.687 ihale Tem 24 Ağu 24 · 10.156 ihale Eyl 24 · 7.958 ihale Eki 24 · 7.254 ihale Eki 24 Kas 24 · 7.826 ihale Ara 24 · 10.404 ihale Oca 25 · 6.844 ihale Oca 25 Şub 25 · 6.461 ihale Mar 25 · 7.413 ihale Nis 25 · 7.006 ihale Nis 25 May 25 · 7.666 ihale Haz 25 · 7.038 ihale Tem 25 · 8.200 ihale Tem 25 Ağu 25 · 8.145 ihale Eyl 25 · 7.852 ihale Eki 25 · 7.674 ihale Eki 25 Kas 25 · 7.819 ihale Ara 25 · 10.399 ihale Oca 26 · 5.973 ihale Oca 26 Şub 26 · 5.836 ihale Mar 26 · 7.434 ihale Nis 26 · 7.661 ihale Nis 26 May 26 · 5.668 ihale Haz 26 · 8.089 ihale Tem 26 · 7.579 ihale Tem 26 Ağu 26 · 6.912 ihale Eyl 26 · 3.271 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale SİVAS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sivas Merkez Atatürk MTAL 16 Derslik ve Atölye Yapım İşi
2026/1602076 · SİVAS İL ÖZEL İDARESİ (261) · 30.09.2026
SİVAS İL ÖZEL İDARESİ (261)
2026/1602076
30.09.2026
27 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Karayolları 2Bölge Müdürlüğü Sorumluluğundaki Yollarda Çizgi Çalışması, Sinyalizasyon Bakımı Yapılması ve Ulaşım Etütleri için gerekli olan Araç temini işi
2026/1601533 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (228) · 30.09.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (228)
2026/1601533
30.09.2026
27 gün kaldı
Mal e-İhale SAKARYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SAKARYA ŞEHİR HASTANESİ 16 KALEM (ACİL TIP, DERİ VE ZÜHREVİ HAST, DİŞ, GASTROENTOLOJİ, HEMOTOLOJİ, KARDİYOLOJİ, ÇOCUK SAĞ VE HAST, KLİNİK MÜH, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ) TIBBİ CİHAZ MAL ALIMI
2026/1547918 · SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (223) · 30.09.2026
SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (223)
2026/1547918
30.09.2026
27 gün kaldı
Hizmet e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ABDULKADİR YÜKSEL DEVLET HASTANESİ VE OĞUZELİ İLÇE DEVLET HASTANESİ İÇİN 12 AYLIK MALZEME DAHİL YEMEK PİŞİRME, DAĞITMA VE SONRASI HİZMET ALIMI
2026/1563725 · GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP ABDULKADİR YÜKSEL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (11) · 30.09.2026
GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP ABDULKADİR YÜKSEL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (11)
2026/1563725
30.09.2026
27 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
92 KALEM TIBBİ MALZEME ALIMI İHALESİ
2026/1432782 · ANKARA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANELERİ BAŞHEKİMLİĞİ (168) · 30.09.2026
ANKARA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANELERİ BAŞHEKİMLİĞİ (168)
2026/1432782
30.09.2026
27 gün kaldı
Mal e-İhale ADIYAMAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Adıyaman Üniversitesi Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı İşi
2026/1523608 · ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (30) · 30.09.2026
ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (30)
2026/1523608
30.09.2026
27 gün kaldı
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Muhtelif Güçlerdeki AG ve OG Frenkans Konvertörü ile AG ve OG Soft Starter Sürücülü Yolvericilerin Arıza, Bakım ve Onarım İşi
2026/1276039 · İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (851) · 30.09.2026
İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (851)
2026/1276039
30.09.2026
27 gün kaldı
Mal e-İhale MARDİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AKARYAKIT ÜRÜNLERİ MAL ALIMI
2026/1616138 · NUSAYBİN BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 29.09.2026
NUSAYBİN BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1616138
29.09.2026
26 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DSİ 20 Bölge Müdürlüğü (Kahramanmaraş) Personel Taşıma Servis Aracı Kiralanması
2026/1487108 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 29.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1487108
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 Yılı Aspirasyon Sonda Sistemi
2026/1598172 · DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (302) · 29.09.2026
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (302)
2026/1598172
29.09.2026
26 gün kaldı
Yapım e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Denizli İli Çal İlçesi İsmailler Mahallesi 4. Etap 248 Adet Konut ve 6 Adet Dükkan İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşi
2026/1623455 · TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI (1.535) · 29.09.2026
TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI (1.535)
2026/1623455
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Brusella Abortus S-19 Aşısı
2026/1531161 · TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 29.09.2026
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1531161
29.09.2026
26 gün kaldı
Hizmet e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ÇORLU BELEDİYESİ SINIRLARI DAHİLİNDE KATI ATIKLARIN TOPLAMA, NAKLİ VE KENT TEMİZLİĞİ İÇİN MALZEMELİ ARAÇ ÇALIŞTIRILMASI HİZMET ALIMI
2026/1560601 · ÇORLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43) · 29.09.2026
ÇORLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (43)
2026/1560601
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
BELEDİYEMİZ SINIRLARI İÇERİSİNDE KULLANILMAK ÜZERE KİLİTTAŞI, BORDÜR vb YAPI MALZEMELERİ ALIMI İŞİ
2026/1553656 · ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 29.09.2026
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1553656
29.09.2026
26 gün kaldı
Hizmet e-İhale KARAMAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
36 Ay Süreli Araç Kiralama Hizmeti Alımı
2026/1564370 · KARAMAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (76) · 29.09.2026
KARAMAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (76)
2026/1564370
29.09.2026
26 gün kaldı
Hizmet e-İhale KIRIKKALE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesislerinin 2027 - 2028 Yılları (24 Aylık) Araç Kiralama Hizmet Alımı
2026/1479076 · KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (35) · 29.09.2026
KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (35)
2026/1479076
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SGK Ankara İl Müdürlüğü ve bağlı Merkez Müdürlüklerinin ihtiyacı olan Alçak Gerilim (Tek terimli tek zamanlı) 3220000-kWh, Orta Gerilim (Tek terimli tek zamanlı) 580000-kWh olmak üzere toplam 3800000-kWh elektrik enerjisi
2026/1401770 · SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI ANKARA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 29.09.2026
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI ANKARA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1401770
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale BURSA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 YILI 84 KALEM KIRTASİYE MALZEMESİ ALIMI İHALESİ
2026/1568705 · BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (226) · 29.09.2026
BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (226)
2026/1568705
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Merkezi Sterilizasyon Sistemi
2026/1607066 · GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ŞAHİNBEY ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (112) · 29.09.2026
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ŞAHİNBEY ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (112)
2026/1607066
29.09.2026
26 gün kaldı
Hizmet e-İhale DİYARBAKIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KARAKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İHTİYACI OLAN TOPLAM 6 ADET ARAÇ İLE 24 AY SÜRELİ PERSONEL TAŞIMA
2026/1604266 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KARAKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 29.09.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KARAKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1604266
29.09.2026
26 gün kaldı