Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.967.541 ihale · 15.915 aktif · 1.951.626 pasif

Son 36 ay ihale trendi

Türkiye geneli — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3.641 (önceki aya göre)
0 5.202 10.404 Eki 23 · 8.796 ihale Eki 23 Kas 23 · 9.727 ihale Ara 23 · 10.135 ihale Oca 24 · 7.467 ihale Oca 24 Şub 24 · 8.024 ihale Mar 24 · 8.994 ihale Nis 24 · 6.281 ihale Nis 24 May 24 · 6.359 ihale Haz 24 · 5.897 ihale Tem 24 · 6.687 ihale Tem 24 Ağu 24 · 10.156 ihale Eyl 24 · 7.958 ihale Eki 24 · 7.254 ihale Eki 24 Kas 24 · 7.826 ihale Ara 24 · 10.404 ihale Oca 25 · 6.844 ihale Oca 25 Şub 25 · 6.461 ihale Mar 25 · 7.413 ihale Nis 25 · 7.006 ihale Nis 25 May 25 · 7.666 ihale Haz 25 · 7.038 ihale Tem 25 · 8.200 ihale Tem 25 Ağu 25 · 8.145 ihale Eyl 25 · 7.852 ihale Eki 25 · 7.674 ihale Eki 25 Kas 25 · 7.819 ihale Ara 25 · 10.399 ihale Oca 26 · 5.973 ihale Oca 26 Şub 26 · 5.836 ihale Mar 26 · 7.434 ihale Nis 26 · 7.661 ihale Nis 26 May 26 · 5.668 ihale Haz 26 · 8.089 ihale Tem 26 · 7.579 ihale Tem 26 Ağu 26 · 6.912 ihale Eyl 26 · 3.271 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale KIRŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 ADET ŞOFÖRLÜ HİZMET ARACI KİRALAMA İŞİ (Yakıt İdarece Karşılanacaktır) (01012027-31122029)
2026/1604387 · TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIRŞEHİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 05.10.2026
TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIRŞEHİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1604387
05.10.2026
32 gün kaldı
Danışmanlık ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Karabük-Yenice Devlet Yolu Etüt ve Proje Danışmanlık Hizmet Alımı İşi
2026/1428180 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PROGRAM VE İZLEME DAİRESİ BAŞKANLIĞI (584) · 05.10.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PROGRAM VE İZLEME DAİRESİ BAŞKANLIĞI (584)
2026/1428180
05.10.2026
32 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 Yılı YUKSEK DEVIRLI MOTORA UYUMLU TUR UCU
2026/1602596 · DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (302) · 02.10.2026
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (302)
2026/1602596
02.10.2026
29 gün kaldı
Hizmet e-İhale SAMSUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SONUÇ KARŞILIĞI DIŞ LABORATUVAR HİZMET ALIMI
2026/1597178 · SAMSUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (181) · 01.10.2026
SAMSUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (181)
2026/1597178
01.10.2026
28 gün kaldı
Yapım e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MINTIKASINDA PREFABRİK KREŞ YAPIM İŞİ
2026/1569840 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI (297) · 01.10.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI (297)
2026/1569840
01.10.2026
28 gün kaldı
Mal e-İhale SAMSUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 yılı 69 Kalem Biyomedikal Tüketim Malzemesi Toplu Alımı
2026/1549962 · SAMSUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (181) · 01.10.2026
SAMSUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (181)
2026/1549962
01.10.2026
28 gün kaldı
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Eskişehir Anadolu İmam Hatip Lisesi Yapım İşi
2026/1529296 · ESKİŞEHİR YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI YATIRIM İZLEME MÜDÜRLÜĞÜ (76) · 01.10.2026
ESKİŞEHİR YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI YATIRIM İZLEME MÜDÜRLÜĞÜ (76)
2026/1529296
01.10.2026
28 gün kaldı
Hizmet e-İhale SİVAS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 2027-2028 Eğitim Öğretim Yılı (01/02/2027-14/01/2028 tarihleri arası) Malzeme dahil öğrenci yemek pişirme, dağıtım ve sonrası hizmetleri alımı
2026/1586294 · SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (10) · 01.10.2026
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (10)
2026/1586294
01.10.2026
28 gün kaldı
Mal e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Kırtasiye Malzemesi
2026/1462128 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 01.10.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1462128
01.10.2026
28 gün kaldı
Hizmet e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AYDIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ2027-2028-2029 YILLARINA YÖNELİK SÜRÜCÜLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1328859 · TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AYDIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 01.10.2026
TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AYDIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1328859
01.10.2026
28 gün kaldı
Mal e-İhale EDİRNE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
tavuk yemi alımı
2026/1447675 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (68) · 01.10.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (68)
2026/1447675
01.10.2026
28 gün kaldı
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AVRUPA BÖLGESİ İÇME SUYU ARITMA TESİSİ DEPOLARI VE ÇATALCA SİSTEMİ DEPOLARI İNŞAATI
2026/1428590 · İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (851) · 30.09.2026
İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (851)
2026/1428590
30.09.2026
27 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 YILI AIRWO İHALESİ
2026/1589161 · DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (302) · 30.09.2026
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (302)
2026/1589161
30.09.2026
27 gün kaldı
Hizmet e-İhale AYDIN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
1 Yıllık Taşımalı Yemek Hizmet Alımı
2026/1548859 · AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (199) · 30.09.2026
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (199)
2026/1548859
30.09.2026
27 gün kaldı
Hizmet e-İhale BURSA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027-2028 YILLARI ARASI BURSA YENİŞEHİR HAVALİMANI PERSONEL TAŞIMA İŞİ
2026/1540848 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 30.09.2026
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BURSA YENİŞEHİR HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1540848
30.09.2026
27 gün kaldı
Yapım e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sürmene Yeniçam Tersanesi Ana Mendirek Onarımı
2026/1584985 · ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI ALTYAPI YATIRIMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (92) · 30.09.2026
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI ALTYAPI YATIRIMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (92)
2026/1584985
30.09.2026
27 gün kaldı
Mal e-İhale MALATYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AKARYAKIT ALIM İŞİ
2026/1568924 · YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (163) · 30.09.2026
YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (163)
2026/1568924
30.09.2026
27 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
420-170 kV Enerji İletim Hatları güzergahı ve altlarında bulunan ağaç, diken, çalılık, diri bitki örtüsü ve makilik alanların iş makinesi ile kök temizliği ve güzergah açılmasıve mevcut direk ulaşım yollarının hasarlı olan yerlerinin onarımı işi
2026/1575203 · TEİAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (57) · 30.09.2026
TEİAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (57)
2026/1575203
30.09.2026
27 gün kaldı
Hizmet e-İhale ELAZIĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Taşıt Kiralanması
2026/1540046 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (142) · 30.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (142)
2026/1540046
30.09.2026
27 gün kaldı
Yapım e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Karayolları 11.Bölge Müdürlüğü 114(Hakkkari) ve 117(Yüksekova) Şube Şeflikleri Yollarında Rutin Yol Bakım ve Onarım İle Kar ve Buz Mücadelesi Yapım İşi
2026/1578540 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (144) · 30.09.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (144)
2026/1578540
30.09.2026
27 gün kaldı