Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

100 ihale · 9 aktif · 91 pasif · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kahramanmaraş-Onikişubat İlçesi Sümbüllü, Domuz ve Aksu Çayı Sanat Yapıları Rehabilitasyonu Taşkın Kontrolü
2026/1576143 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 13.10.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1576143
13.10.2026
40 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DSİ 20 Bölge Müdürlüğü (Kahramanmaraş) Personel Taşıma Servis Aracı Kiralanması
2026/1487108 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 29.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1487108
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
20 Bölge Müdürlüğü Sulama Sistemleri Otomasyon Yapımı İşi
2026/1454771 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 23.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1454771
23.09.2026
20 gün kaldı
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Adatepe Sulaması 3 Kısım Malzeme Alımı HDPE 2
2026/1471535 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 21.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1471535
21.09.2026
18 gün kaldı
Danışmanlık KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Gaziantep Projesi P3 ve P4 Sulamaları Proje Yapımı
2026/1577138 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 16.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1577138
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Adatepe Sulaması 3 Kısım Malzeme Alımı CTP 2
2026/1469594 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 14.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1469594
14.09.2026
11 gün kaldı
Danışmanlık KAHRAMANMARAŞ İhale İptal Edilmiş
Gaziantep Projesi P3 ve P4 Sulamaları Proje Yapımı
2026/976628 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 01.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/976628
01.09.2026
2 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Adatepe Sulaması 2Kısım Malzeme Alımı HDPE 5
2026/1249422 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 26.08.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1249422
26.08.2026
8 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Adatepe Sulaması 2 Kısım Malzeme Alımı CTP 5
2026/1229638 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 25.08.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1229638
25.08.2026
9 gün geçti
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
DSİ 20 Bölge Müdürlüğü (Kahramanmaraş) Şoförlü Taşıt Kiralama
2026/1086835 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 04.08.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1086835
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım KAHRAMANMARAŞ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Adıyaman Göksu Araban Aksu Regülatörü ve Besni-Keysun-Kizilin Ana İletim Hattı
2026/806322 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 04.08.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/806322
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sözleşme İmzalanmış
20 Bölge Kahramanmaraş Afşin Çobanbeyli Sulama Kooperatifi Motopomp ve Baraka Montajı Yaptırılması ve Satın Alınması (5 Adet)
2026/1230661 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 28.07.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1230661
28.07.2026
37 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Gaziantep-Merkez Alleben Deresi 4 Kısım Taşkın Kontrolü
2026/860764 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 02.07.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/860764
02.07.2026
63 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış
Koruyucu Giyim Malzemesi
2026/902908 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 01.07.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/902908
01.07.2026
64 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış
Kahramanmaraş-Onikişubat Avcılar YÜS Sulaması
2026/928550 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 16.06.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/928550
16.06.2026
79 gün geçti
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kahramanmaraş-Andırın Geben Göleti Göl Alanı Geçirimsizlik Araştırması
Yüklenici: BAR-SU PROJE MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 37,290,000.00 TRY
2026/848839 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 04.06.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/848839
04.06.2026
91 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
20 Bölge Müdürlüğü Sulama ve Depolama Tesislerine Ölçü Tesisleri Kurulumu
Yüklenici: SUKONT TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 47,832,000.00 TRY
2026/514695 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 15.05.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/514695
15.05.2026
111 gün geçti
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
81 Kalem Kişisel Koruyucu Donanım ve Giyim Eşyası
Yüklenici: SAFEWORKS İŞ GÜVENLİĞİ TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,933,495.00 TRY
2026/536605 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 27.04.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/536605
27.04.2026
129 gün geçti
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Adıyaman Samsat Pompa Emme Havuzu Rüsup Temizliği
Yüklenici: HİKMET KARAHAN · 4,200,000.00 TRY
2026/476965 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 09.04.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/476965
09.04.2026
147 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kahramanmaraş Adatepe Sulaması Kalealtı Sulaması Bağlantı Hattı
Yüklenici: MİTHAT SÖNMEZ · 75,287,400.00 TRY
2026/281954 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 23.03.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/281954
23.03.2026
164 gün geçti