Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.370 ihale · 28 aktif · 1.342 pasif · KAHRAMANMARAŞ · DULKADİROĞLU Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

DULKADİROĞLU — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -9 (önceki aya göre)
0 36 71 Eki 24 · 46 ihale Eki 24 Kas 24 · 30 ihale Ara 24 · 45 ihale Ara 24 Oca 25 · 42 ihale Şub 25 · 35 ihale Şub 25 Mar 25 · 38 ihale Nis 25 · 40 ihale Nis 25 May 25 · 31 ihale Haz 25 · 56 ihale Haz 25 Tem 25 · 38 ihale Ağu 25 · 37 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 40 ihale Eki 25 · 35 ihale Eki 25 Kas 25 · 25 ihale Ara 25 · 48 ihale Ara 25 Oca 26 · 30 ihale Şub 26 · 25 ihale Şub 26 Mar 26 · 71 ihale Nis 26 · 45 ihale Nis 26 May 26 · 19 ihale Haz 26 · 29 ihale Haz 26 Tem 26 · 25 ihale Ağu 26 · 27 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 18 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kahramanmaraş-Onikişubat İlçesi Sümbüllü, Domuz ve Aksu Çayı Sanat Yapıları Rehabilitasyonu Taşkın Kontrolü
2026/1576143 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 13.10.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1576143
13.10.2026
40 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DSİ 20 Bölge Müdürlüğü (Kahramanmaraş) Personel Taşıma Servis Aracı Kiralanması
2026/1487108 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 29.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1487108
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
20 Bölge Müdürlüğü Sulama Sistemleri Otomasyon Yapımı İşi
2026/1454771 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 23.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1454771
23.09.2026
20 gün kaldı
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Adatepe Sulaması 3 Kısım Malzeme Alımı HDPE 2
2026/1471535 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 21.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1471535
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
YANGIN VE İTFAİ OLAYLARA MÜDAHALE MALZEMESİ ALIMI
2026/1577702 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞI (20) · 21.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞI (20)
2026/1577702
21.09.2026
18 gün kaldı
Danışmanlık KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Gaziantep Projesi P3 ve P4 Sulamaları Proje Yapımı
2026/1577138 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 16.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1577138
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
KIRTASİYE MALZEMESİ, MUHTELİF ORİJİNAL TONER, KARTUŞ VE DRUM ÜNİTESİ
2026/1391373 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAHRAMANMARAŞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 15.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAHRAMANMARAŞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/1391373
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Adatepe Sulaması 3 Kısım Malzeme Alımı CTP 2
2026/1469594 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 14.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/1469594
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Dulkadiroğlu ve Onikişubat İlçelerine Mineral Yüzeyli Dekoratif Taş İle Kaldırım
2026/1517929 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 14.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1517929
14.09.2026
11 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Kahramanmaraş İli Dulkadiroğlu İlçesi 17 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 236 özel eğitim ihtiyaçı olan 33 Hat (33 Araç) ile 181 İş Günü ve 33 Rehber Personeli 253 Prim günü ile Özel Eğitim Öğrenci Taşınması Hizmet Alım İşi
2026/1511425 · KAHRAMANMARAŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (58) · 14.09.2026
KAHRAMANMARAŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (58)
2026/1511425
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Çağlayancerit ilçesi Yol Aydınlatması
2026/1513953 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 10.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1513953
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Onikişubat, Dulkadiroğlu,Türkoğlu Bazalt Bordür Yapım ve Tamirat
2026/1507374 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 10.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1507374
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kahramanmaraş Adana Şehirlerarası Yolu Aksu Kavşağı Park
2026/1558656 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (48) · 09.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (48)
2026/1558656
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
EPDM DÖKME KAUÇUK (MONTAJ DAHİL) VE SBR DÖKME KAUÇUK (MONTAJ DAHİL) ALIMI
2026/1513228 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (48) · 09.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (48)
2026/1513228
09.09.2026
6 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026-2027 EĞİTİM ve ÖĞRETİM YILI MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Kahramanmaraş Dulkadiroğlu 1605 İlköğretim ve 97 Ortaöğretim Öğrencilerinin 18 Taşıma Merkezi Okula 131 Hat (131 Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1466075 · KAHRAMANMARAŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (58) · 08.09.2026
KAHRAMANMARAŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DULKADİROĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (58)
2026/1466075
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Kent Mobilyası Alımı
2026/1428980 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (48) · 03.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (48)
2026/1428980
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
ŞEHİT MUALİM HAYRULLAH CADDESİ CEPHE İYİLEŞTİRME
2026/1505719 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (48) · 02.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (48)
2026/1505719
02.09.2026
1 gün geçti
Hizmet e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Araç ve İş Makinesi Kiralama Hizmet Alımı
2026/1335747 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 01.09.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1335747
01.09.2026
2 gün geçti
Danışmanlık KAHRAMANMARAŞ İhale İptal Edilmiş
Gaziantep Projesi P3 ve P4 Sulamaları Proje Yapımı
2026/976628 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100) · 01.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (100)
2026/976628
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale KAHRAMANMARAŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İl Geneli Asfalt Yama
2026/1427110 · KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128) · 31.08.2026
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (128)
2026/1427110
31.08.2026
3 gün geçti