Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

19 ihale · 1 aktif · 18 pasif · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale KONYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 690 ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİSİNİN 51 ARAÇ İLE 130 İŞ GÜNÜ TAŞIMA İŞİ
2026/1590057 · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 21.10.2026
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/1590057
21.10.2026
48 gün kaldı
Hizmet e-İhale KONYA İhale İptal Edilmiş
2026--2027 ENGELLİ ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ(35 ÖĞRENCİ 5 REHBER 5 ARAÇ VE 181 İŞ GÜNÜ)
2026/1268330 · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 13.08.2026
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/1268330
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA İhale İptal Edilmiş
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM TAŞIMA(181 İŞ GÜNÜ 21 ARAÇ 244 ÖĞRENCİ)
2026/1267707 · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 12.08.2026
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/1267707
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM 688 İMAM HATİP ORTAOKULU VE LİSE ÖĞRENCİSİNİN 51 ARAÇ İLE 140 İŞ GÜNÜ TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 7.262.780,00 TRY
2025/1544689 · KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 27.10.2025
KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2025/1544689
27.10.2025
311 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞERTİM YILIENGELLİ ÖĞRENCİ TAŞIMA 4 REHBER 4 ARAÇ 34 ÖĞRENCİ 184 İŞ GÜNÜ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 2,828,570.96 TRY
2025/1371070 · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 29.08.2025
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2025/1371070
29.08.2025
370 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 688 ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN 45 GÜNLÜK 51 ARAÇ İLE TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 4,778,775.00 TRY
2025/1263564 · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 19.08.2025
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2025/1263564
19.08.2025
380 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 259 ÖĞRENCİ VE 19 ARAÇ İLE İLKÖĞRETİM TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 2.700.200,00 TRY
2025/998031 · KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 11.08.2025
KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2025/998031
11.08.2025
388 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAYNAK SİMÜLATÖRÜ
Yüklenici: SANLAB SİMÜLASYON ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1.125.000,00 TRY
2025/647326 · KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 13.05.2025
KADINHANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2025/647326
13.05.2025
478 gün geçti
Hizmet KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim ve Öğretim Yılı 2, Dönem ve 2025-2026 Eğitim öğretim yılı 1,Dönem 700 imam hatip ortaokulu ve Ortaöğretim okullarında öğrenim gören öğrencilere 177 iş günü öğle yemeği hizmet alımı işi
Yüklenici: KONYA-ILGIN TOKİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ UYGULAMA OTELİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ · 2.239.350,00 TRY
2025/29142 · Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19) · 31.01.2025
Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19)
2025/29142
31.01.2025
580 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 707 ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN 135 İŞ GÜNÜ 51 ADAÇ İLE TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 3.130.110,00 TRY
2024/1219854 · Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19) · 21.10.2024
Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19)
2024/1219854
21.10.2024
682 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 700 ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN 39 GÜNLÜK 50 ARAÇ İLE TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 2.897.076,00 TRY
2024/1178830 · Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19) · 06.09.2024
Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19)
2024/1178830
06.09.2024
727 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 eğitim-öğretim yılı 40 özel eğitime muhtaç öğrercilerin 3 araç ve 3 rehber personel ile 181 iş günü taşıma işi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 1.764.003,32 TRY
2024/1162658 · Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19) · 05.09.2024
Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19)
2024/1162658
05.09.2024
728 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 273 İLKOKUL/ORTAOKUL ÖĞRENCİNİN 182 İŞ GÜNÜ 20 ARAÇ İLE TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 3.981.686,80 TRY
2024/822118 · Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19) · 24.07.2024
Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19)
2024/822118
24.07.2024
771 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 801 ORTAÖĞRETİM VE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN 135 GÜNLÜK GÜNÜ BİRLİK TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 9.193.500,00 TRY
2023/988125 · Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19) · 23.10.2023
Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19)
2023/988125
23.10.2023
1046 gün geçti
Hizmet KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM 257 ÖĞRENCİNİN 180 İŞ GÜNÜ ÖĞLE YEMEĞİ HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: KONYA-ILGIN TOKİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ UYGULAMA OTELİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ · 456.046,50 TRY
2023/936687 · Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19) · 07.09.2023
Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19)
2023/936687
07.09.2023
1092 gün geçti
Hizmet KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
801 ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİSİSİN 91 İŞ GÜNÜ ÖĞLE YEMEĞİ HİZMET ALIMI
Yüklenici: KONYA-ILGIN TOKİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ UYGULAMA OTELİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ · 1.421.374,50 TRY
2023/936876 · Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19) · 07.09.2023
Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19)
2023/936876
07.09.2023
1092 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 801 ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN 57 ARAÇLA 45 GÜNLÜK TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 3.039.255,00 TRY
2023/809765 · Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19) · 14.08.2023
Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19)
2023/809765
14.08.2023
1116 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 47 ENGELLİ ÖĞRENCİNİN 4 ARAÇ VE 4 REHBER İLE 180 İŞ GÜNÜ TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 1.364.475,84 TRY
2023/706658 · Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19) · 07.08.2023
Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19)
2023/706658
07.08.2023
1123 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 295 İLKOKUL/ORTAOKUL ÖĞENCİLERİNİN 23 ARAÇ İLE 180 İŞ GÜNÜ TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 103 NOLU BİRLİK MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 3.264.300,00 TRY
2023/669243 · Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19) · 07.08.2023
Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (19)
2023/669243
07.08.2023
1123 gün geçti