Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

180 ihale · 2 aktif · 178 pasif · Osmaniye İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Filtreyi temizle
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Düziçi Karakuz Köyü Sulama Havuzu, GES, Terfi Hattı ile Düziçi Elbeyli Köyü içme suyu GES
2026/1460058 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 01.09.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/1460058
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SARPINAĞZI KÖYÜ GES,TERFİ VE DEPO YAPIM İŞİ
2026/1420616 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 31.08.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/1420616
31.08.2026
3 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hasanbeyli İlçesi Kalecik, Karayiğit Köyleri Şebeke Hattı ve İçme Suyu Depo
Yüklenici: LATİF ALACA İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,693,400.00 TRY
2026/1292050 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 31.07.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/1292050
31.07.2026
34 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DÜZİÇİ İLÇESİ ELLEK ve BÖCEKLİ BELDELERİ KANALİZASYON ,POMPA, GES, TERFİ, ŞEBEKE ve DEPO
Yüklenici: LATİF ALACA İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 17,123,400.00 TRY
2026/1355694 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 29.07.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/1355694
29.07.2026
36 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Osmaniye Merkez Bahçe Köyü İçme Suyu Şebeke Hattı Yenileme
Yüklenici: CEYHUN TATAR · 3,550,000.00 TRY
2026/1264913 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 28.07.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/1264913
28.07.2026
37 gün geçti
Hizmet e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası Proje Revizyonu, Zemin Etüd ve Yaklaşık Maliyet Hazırlanması
Yüklenici: HANNE PROJE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,887,000.00 TRY
2026/1172291 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 01.07.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/1172291
01.07.2026
64 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DÜZİÇİ İLÇESİ MUHTELİF KÖYLER İÇİN İÇME SUYU DEPO,GES VE TERFİ HATTI YAPIM İŞİ İHALE
Yüklenici: HANEDAN MÜHENDİSLİK MİMARLIK YAPI İNŞAAT DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,429,000.00 TRY
2026/1063004 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 30.06.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/1063004
30.06.2026
65 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇEŞİTLİ ÇAP VE ATÜLERDE HDPE BORU
Yüklenici: ERZURUM YOL YAPI İNŞAAT TAAHHÜT TAŞIMACILIK OTOMOTİV İNŞAAT MALZEMELERİ PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,943,770.00 TRY
2026/944159 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 16.06.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/944159
16.06.2026
79 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düziçi İlçesi Kuşçu Köyü sulama suyu hattı ve havuzu yapım işi
Yüklenici: LATİF ALACA İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,223,400.00 TRY
2026/985765 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 15.06.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/985765
15.06.2026
80 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İçme Suyu Enerji Nakil Hattı (ENH), Trafo ve Terfi Hattı
Yüklenici: HALKAR TAAHHÜT İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 70,015,000.00 TRY
2026/985139 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 09.06.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/985139
09.06.2026
86 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kazmaca Köyü Terfi, İsale, GES yapımı ve Aşağıkarderesi ile Yukarıkarderesi köyleri içme suyu terfi hattı, ENH ve Trafo yapım işi
Yüklenici: LATİF ALACA İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,423,400.00 TRY
2026/959803 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 09.06.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/959803
09.06.2026
86 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İptal Edilmiş
ÇEŞİTLİ ÇAP VE ATÜLERDE HDPE BORU ALIMI
2026/637418 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 08.05.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/637418
08.05.2026
118 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düziçi İlçesi Akderefarsak ve Alibozlu Köyleri İçme Suyu Şebeke Hattı Yenileme
Yüklenici: AYAS İNOVASYON İNŞAAT TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ · 1,887,900.00 TRY
2026/743990 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 04.05.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/743990
04.05.2026
122 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇÖP KONTEYNERİ
Yüklenici: FAVORİ KONTEYNER VE GALVANİZ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 3,010,000.00 TRY
2026/738793 · Osmaniye İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (180) · 22.04.2026
Osmaniye İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (180)
2026/738793
22.04.2026
134 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düziçi İlçesi Pirsultanlı Köyü İçme Suyu Şebeke Hattı Yenileme
Yüklenici: AYAS İNOVASYON İNŞAAT TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ · 3,430,000.00 TRY
2026/369695 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 17.04.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/369695
17.04.2026
139 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OSMANİYE İLİ HASANBEYLİ İLÇESİ KALECİK KÖYÜ İÇME SUYU İSALE HATTI YENİLEME
Yüklenici: LATİF ALACA İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,793,400.00 TRY
2026/604787 · Osmaniye İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (180) · 15.04.2026
Osmaniye İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (180)
2026/604787
15.04.2026
141 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 Yılı İdaremizin ihtiyacı olan MuhtelifYakıt Alımı
Yüklenici: GAZİ NUR PETROL TAŞIMACILIK TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 93,071,000.00 TRY
2026/296680 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 23.03.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/296680
23.03.2026
164 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Osmaniye Valilik Hizmet Binası Kazan Dairesi Kazanlarının Kaskat Sistemine Dönüştürülmesi
Yüklenici: ALGÜL 80 YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,972,000.00 TRY
2026/458928 · DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 16.03.2026
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/458928
16.03.2026
171 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Toprakkale Hükümet Konağı Tefrişat Alımı
Yüklenici: FATMA KARAYİĞİT · 905,000.00 TRY
2026/207972 · Osmaniye İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (180) · 25.02.2026
Osmaniye İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (180)
2026/207972
25.02.2026
190 gün geçti
Hizmet e-İhale OSMANİYE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlaçlama işi için Araç Kiralama
Yüklenici: YÜKSEKOL TAŞIMACILIK OTOMOTİV TEMİZLİK İNŞAAT GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,005,000.00 TRY
2026/96068 · Osmaniye İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (180) · 23.02.2026
Osmaniye İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (180)
2026/96068
23.02.2026
192 gün geçti