Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

94 ihale · 1 aktif · 93 pasif · TOKAT · REŞADİYE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

REŞADİYE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3 (önceki aya göre)
0 3 6 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 2 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 5 ihale Nis 25 · 4 ihale Nis 25 May 25 · 3 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 6 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 6 ihale Eki 25 Kas 25 · 2 ihale Ara 25 · 4 ihale Ara 25 Oca 26 · 3 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 4 ihale Nis 26 · 3 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 4 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Mal e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
8 CM KİLİT BETON PARKE TAŞI ALIMI
2026/1532426 · HASANŞEYH BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 08.09.2026
HASANŞEYH BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1532426
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜEÜRLÜĞÜ 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM OKULLARI ÖĞRENCİ TAŞIMA HİZMET ALIMI
2026/1295262 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 12.08.2026
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1295262
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sözleşme İmzalanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Reşadiye İlçesi Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 5 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 4 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1305435 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 06.08.2026
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1305435
06.08.2026
28 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sözleşme İmzalanmış
Kapsamında Tokat İli Reşadiye İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 46 Ortaöğretim Öğrencilerinin 5 Taşıma Merkezi Okula 6 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1314381 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 05.08.2026
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REŞADİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1314381
05.08.2026
29 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış
37 KALEM SEBZE VE MEYVE
2026/1348549 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TOKAT REŞADİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (7) · 04.08.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TOKAT REŞADİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (7)
2026/1348549
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
15,000 Ton Agrega 0,5 Malzeme Alımı
Yüklenici: AYBASTI HAZIR BETON MADENCİLİK HAFRİYAT İNŞAAT NAKLİYAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,910,000.00 TRY
2026/1324546 · CİMİTEKKE BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 21.07.2026
CİMİTEKKE BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1324546
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Reşadiye Kaplıca Travertenleri ve Çevre Rekreasyon Yapım İşi
Yüklenici: MUHSİN BUZTEPE, ADEM UÇAR İş Ortaklığı · 17,555,000.00 TRY
2026/1106649 · REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 03.07.2026
REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1106649
03.07.2026
62 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Su Otomasyon Sistemi Mal Alımı İhalesi
Yüklenici: NT GRUP ENERJİ VE OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 750,000.00 TRY
2026/1069752 · REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 18.06.2026
REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1069752
18.06.2026
77 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Reşadiye Belediyesi 162000 Litre Motorin ve 4100 litre Benzin
Yüklenici: YENİCE KALE AKARYAKIT NAKLİYAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE YENİCE ŞUBESİ · 8,700,318.00 TRY
2026/886038 · REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZABITA AMİRLİĞİ (4) · 08.06.2026
REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZABITA AMİRLİĞİ (4)
2026/886038
08.06.2026
87 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
5600 m2 Kilitli Parke Taşı Alımı
Yüklenici: MAKTAŞ GRUP İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,512,000.00 TRY
2026/868682 · REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 03.06.2026
REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/868682
03.06.2026
92 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Midibüs
Yüklenici: ERÜNALİ OTOMOTİV PETROL TURİZM İNŞAAT NAKLİYE GIDA TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,819,000.00 TRY
2026/806813 · HASANŞEYH BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 02.06.2026
HASANŞEYH BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/806813
02.06.2026
93 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
çocuk oyun grubu ve fitness ekipmanı
Yüklenici: ERVİZYON DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 593,250.00 TRY
2026/566818 · ÇEVRECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 17.04.2026
ÇEVRECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/566818
17.04.2026
139 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 ADET 2,EL BİNEK OTOMOBİL
Yüklenici: AHMET KAYA · 2,457,000.00 TRY
2026/660358 · BOZÇALI BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 13.04.2026
BOZÇALI BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/660358
13.04.2026
143 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
100x100x2cm ebatlarında kauçuk Kaplama 2200 m2 Çift Komponetli Kauçuk Yapıştırıcı 2200 kg Akrilik Zemin Boyası(Kiremit) 285 kg Akrilik Zemin Boyası(Beyaz) 10 kg
Yüklenici: BEREN AÇIK HAVA OYUN PARKLARI SPOR MALZEMELERİ GİYİM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,519,715.00 TRY
2026/596551 · REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 06.04.2026
REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/596551
06.04.2026
150 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2013 MODEL VE ÜSTÜ AÇIK KASA KAMYONET ALIMI
Yüklenici: YUNUS EMRE TAŞDELEN · 816,000.00 TRY
2026/560923 · REŞADİYE CİMBAN İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 30.03.2026
REŞADİYE CİMBAN İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/560923
30.03.2026
157 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 ADET 4X4 KABİNLİ TRAKTÖR
Yüklenici: TOKAT SEFEROĞULLARI OTOMOTİV TARIM İNŞAAT AKARYAKIT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,727,272.73 TRY
2026/505878 · MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 23.03.2026
MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/505878
23.03.2026
164 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2390 Metrekare Kilitli Parke Taşı
Yüklenici: ALTIN PARKE İNŞAAT TAAHHÜT TARIM VE ORMAN ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 824,550.00 TRY
2026/374457 · REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 09.03.2026
REŞADİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/374457
09.03.2026
178 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
onarımı yapılan tarihi caminin elektrik tesisatı onarımı ve aydınlatılmasına ilişkin malzemeler
2026/255617 · ÇEVRECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 04.03.2026
ÇEVRECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/255617
04.03.2026
183 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT İhale İptal Edilmiş
50000(Elli Bin) Litre Motorin(Euro Diesel)
2026/153871 · MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 19.02.2026
MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/153871
19.02.2026
196 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
770 lt sıcak daldırma çöp konteyneri 73 adet 120 lt plastik çöp konteyneri 100 adet Çöp kovası 25 adet
Yüklenici: UZEL KONTEYNER METAL TARIM ALETLERİ İNŞAAT GIDA NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 829.500,00 TRY
2026/124605 · REŞADİYE BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 27.01.2026
REŞADİYE BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/124605
27.01.2026
219 gün geçti