Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

16 ihale · 1 aktif · 15 pasif · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale ORDU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Ordu İli Korgan İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 503 Ortaöğretim ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisinin 5 Taşıma Merkezi Okula 52 Hat ( Araç) İle 146 İş Günü Taşınması İşi
2026/1565762 · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 06.10.2026
ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1565762
06.10.2026
33 gün kaldı
Hizmet e-İhale ORDU Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Ordu İli Korgan İlçesinde taşıma kapsamına alınan Merkez ve Merkeze bağlı kö ve köy altı yerleşim birimlerindeki 1230 öğrencinin 17 taşıma merkezi okula 116 hat(araç) ile 181 iş günü taşınması işi
2026/1205091 · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 07.08.2026
ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1205091
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sözleşme İmzalanmış
Ordu İli Korgan İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 57 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 12 Hat (Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1241233 · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 06.08.2026
ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1241233
06.08.2026
28 gün geçti
Hizmet ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
''Öğrenci taşıma uygulaması kapsamında 1321 temel eğitim, 379 ortaöğretim olmak üzere toplam 1700 taşıma öğrencisine 02/02/2026-26/06/2026 tarihleri arasında öğle yemeği hazırlanması , dağıtımı, ve sonrasında temizlik işleri yapılması işi''
Yüklenici: KORGAN ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ · 13.727.500,00 TRY
2026/157594 · KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 28.01.2026
KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/157594
28.01.2026
218 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ordu İli Korgan İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 173 İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisinin1 Taşıma Merkezi Okula 18 Hat ( Araç) İle 129 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: KORUGAN İNŞAAT KIRTASİYE GIDA TEMİZLİK TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE TIBBI MALZEME GAYRI MENKUL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4.098.330,00 TRY
2025/1743802 · KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 13.11.2025
KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/1743802
13.11.2025
294 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Ordu İli Korgan İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 672 Ortaöğretim ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisinin 8 Taşıma Merkezi Okula 68 Hat ( Araç) İle 144 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: MALAY TAŞIMACILIK NAKLİYE GIDA TURİZM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.584.800,00 TRY
2025/1337097 · KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 07.10.2025
KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/1337097
07.10.2025
331 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim Öğretim Yılında Korgan İlçesinde Bulunan Özel Eğitim Gerektiren Öğrencilerin 13 Araç İle 158 İş Günü Taşıma Merkezi Okullara Günübirlik Taşınması Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: MALAY TAŞIMACILIK NAKLİYE GIDA TURİZM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,461,102.80 TRY
2025/1289021 · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 19.09.2025
ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/1289021
19.09.2025
349 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Korgan İlçesinde 2025-2026 Eğitim-Öğretim Yılında Taşımalı (33 Araç ve Güzergah ile 158 gün )Temel Eğitim Okulu Kapsamına Alınan Öğrencilerin Bulundukları Yerleşim Yerinden Taşıma Merkezi Okullara Günübirlik Taşınması Hizmeti Alımı İşi
Yüklenici: MALAY TAŞIMACILIK NAKLİYE GIDA TURİZM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,002,402.00 TRY
2025/1268274 · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 18.09.2025
ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/1268274
18.09.2025
350 gün geçti
Hizmet ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
“Öğrenci taşıma uygulaması kapsamında yer 1755 temel eğitim, 32 ortaöğretim olmak üzere toplam 1787 taşıma öğrencisine 08092025 -16012026 tarihleri arasında öğle yemeği hazırlanması, dağıtımı ve sonrası temizlik işleri yapılması işi
Yüklenici: KORGAN ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ · 10.457.524,00 TRY
2025/1426926 · KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 05.09.2025
KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/1426926
05.09.2025
363 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Korgan İlçesinde 2025-2026 Eğitim-Öğretim Yılında Taşımalı (129 Araç ve Güzergah ile 184 gün )Temel Eğitim Okulu Kapsamına Alınan Öğrencilerin Bulundukları Yerleşim Yerinden Taşıma Merkezi Okullara Günübirlik Taşınması Hizmeti Alımı İşi
Yüklenici: ÇAĞLAN TOPLU TAŞIMACILIK HAYVANCILIK İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. · 7.854.408,00 TRY
2025/993656 · KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 07.08.2025
KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/993656
07.08.2025
392 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ordu İli Korgan İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 342 Öğrencinin 7 Taşıma Merkezi Okula 33 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: MALAY TAŞIMACILIK NAKLİYE GIDA TURİZM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.199.849,00 TRY
2024/1121555 · KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 19.09.2024
KORGAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2024/1121555
19.09.2024
714 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim Öğretim Yılında Korgan İlçesinde Bulunan Özel Eğitim Gerektiren Öğrencilerin 11 araç ile 181 iş günü Taşıma Merkezi Okula Günü Birlik Taşınması Hizmeti İşi
Yüklenici: ÇAĞAN TURİZM TAŞIMACILIK GIDA PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4.376.512,58 TRY
2024/992404 · Korgan -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 26.08.2024
Korgan -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2024/992404
26.08.2024
738 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Korgan İlçesinde 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılında Taşımalı (176 Araç ve Güzergah )Temel Eğitim Okulu ve İmam Hatip Okulu Kapsamına Alınan Öğrencilerin Bulundukları Yerleşim Yerinden Taşıma Merkezi Okullara Günübirlik Taşınması Hizmeti Alımı İşi
Yüklenici: MALAY TAŞIMACILIK NAKLİYE GIDA TURİZM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5.149.980,00 TRY
2024/884334 · Korgan -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 14.08.2024
Korgan -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2024/884334
14.08.2024
750 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ordu İli Korgan İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 602 Öğrencinin 7 Taşıma Merkezi Okula 51 Hat ( Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: ÇAĞLAN TOPLU TAŞIMACILIK HAYVANCILIK İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. · 2.575.800,00 TRY
2023/867693 · Korgan -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 22.09.2023
Korgan -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2023/867693
22.09.2023
1077 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında Korgan İlçesinde Bulunan Özel Eğitim Gerektiren Öğrencilerin 9 araç ile 180 iş günü Taşıma Merkezi Okula Günü Birlik Taşınması Hizmeti İşi
Yüklenici: MALAY TAŞIMACILIK NAKLİYE GIDA TURİZM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.445.560,64 TRY
2023/802075 · Korgan -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 04.09.2023
Korgan -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2023/802075
04.09.2023
1095 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ordu İli Korgan İlçesi Temel Eğitim Okulları ve İmam Hatip Okullarında Öğrenim Gören 2014 Öğrencinin 18 Taşıma Merkezi Okula 183 Hat ( Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: ÇAĞLAN TOPLU TAŞIMACILIK HAYVANCILIK İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. · 6.665.400,00 TRY
2023/701180 · Korgan -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16) · 16.08.2023
Korgan -İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Okul Öncesi ve İlköğretim Okulları MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (16)
2023/701180
16.08.2023
1114 gün geçti